NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Firma z Krakowa dostarczy innowacyjne rozwiązania dla amerykańskich firm energetycznych

2020-01-13 16:28:00

PA Consulting, międzynarodowa firma konsultingowa, dzięki współpracy z Codibly chce wspomóc amerykańskie firmy energetyczne oraz przedsiębiorstwa użyteczności publicznej w wykorzystywaniu technologii cyfrowych i innowacji, które pozwolą im dostarczać czystą, niezawodną i przystępną cenowo energię.

Celem Partnerstwa obu firm jest poprawa doświadczeń klientów, wparcie planów dekarbonizacji, elektryfikacji transportu i modernizacji sieci oraz zapewnienie klientom PA Consulting z branży energetycznej i użyteczności publicznej usług z zakresu projektowania i rozwoju oprogramowania, hostingu oraz  inżynierii cyfrowej.

PA jest liderem rynku pod względem oferty narzędzi cyfrowych i zarządzania złożonymi programami
i projektami dla klientów z sektora energetyki oraz użyteczności publicznej na rynku amerykańskim.  Innowacyjny światowej klasy zespół PA, stanowi doskonałe uzupełnienie partnerstwa, podobnie jak szeroka wiedza z zakresu projektowania usług cyfrowych, nowoczesnej inżynierii i transformacji cyfrowej.

Firma Codibly tworzy innowacyjne rozwiązania technologiczne, wspierające firmy w osiąganiu celów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Wnosi do partnerstwa dane naukowe, analizy predykcyjne, sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, ekspertyzę w obszarze Business Intelligence i Big Data, które mają wesprzeć klientów PA w ich programach zrównoważonego rozwoju i transformacji cyfrowej.  Codibly posiada również doświadczenie w obszarze zastosowania nowych technologii, mających na celu optymalizację wykorzystania energii i poprawę efektywności energetycznej.

Ross Smith, szef departamentu Utility w amerykańskim oddziale PA, mówi: „Firma Codibly dostarczyła kompleksowe rozwiązania dla wielu firm energetycznych na całym świecie i jest głównym partnerem w obszarze technologii cyfrowych i rozwiązań w zakresie czystej energii. W PA Consulting wierzymy w siłę pomysłowości w budowaniu pozytywnej ludzkiej przyszłości w świecie napędzanym technologią. To partnerstwo zapewni naszym klientom nową pomysłową ofertę, która pomoże im osiągnąć cel, jakim jest dostarczanie czystej i niedrogiej energii.

Bartosz Majewski, CEO firmy Codibly, mówi: „PA jest ekspertem w łączeniu genialnych innowacji ze strategicznymi zasobami w celu wspierania zrównoważonego rozwoju biznesu w cyfrowym świecie. Naszym wspólnym celem jest przyspieszenie zrównoważonego rozwoju cyfrowego i uczynienie z niego podstawowego elementu strategii biznesowej. Nasza firma koncentruje się na wykorzystaniu innowacji, talentów i technologii cyfrowej w celu tworzenia rozwiązań dla zrównoważonego rozwoju i mających wymierny wpływ. Postrzegamy to partnerstwo jako świetną okazję do podwojenia pozytywnych rezultatów, które PA i firma Codibly mogą razem zapewnić zarówno dla biznesu jak i środowiska. ”

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: